Home City

Göz alıcı mimarisinin yanında; başta mobilya ve ev dekorasyonu olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek çatı altında tüketiciye sunmayı hedefleyen konsept yapısı, geniş olanakları ve cazip fırsatlarıyla müşterilerine fırsatlar sunan Home City, Has Grubu ve Evra Group girişimi olarak İstanbul'un büyüyen ve gelişen semti Pendik'te hizmete sunuldu.

Toplam 95. 743 m2 inşaat alanı, 50. 000 m2 kiralanabilir alanı, 1. 000 araçlık otoparkı ve 5 kat olarak tasarlanan mobilya ve dekorasyon alışveriş merkezi konseptiyle sektörde öncü olan Home City, eve dair tüm ihtiyaçların giderileceği merkez olmayı hedefliyor.

Gemi olarak tasarlanan mimarisi ve iç mekanın muhteşem ferahlığıyla hareketli şehir İstanbul'da müşterilerine sakin bir alışveriş imkanı sunan Home City, mobilya, dekorasyon, ev tekstili, aydınlatma, teknoloji ürünleri, duvar kaplama, hırdavat, halı, beyaz eşya gibi temel ürün markalarının yanında yeme-içme alanları ve çocuklu aileler için ücretli-ücretsiz çocuk oyun alanları ve düzenlediği çocuk etkinlikleriyle müşterilerinin mutlu vakit geçirmesini hedefliyor.

Home City, konumu itibariyle İstanbul'da birçok yeni projenin hizmete sokulduğu Pendik'te yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dk mesafede yer alarak ulusal ve uluslaraarası müşterilerini misafir ediyor. 

Evini düşünenlerin yeni adresi Home City'e bekliyoruz!