Haberler

Home City AVM Outlete Dönüşüyor!

-

Göz alıcı mimarisinin yanında; başta mobilya ve ev dekorasyonu olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek çatı altında tüketiciye sunmayı hedefleyen, konsept yapısı, geniş olanakları ve cazip fırsatlarıyla müşterilerine fırsatlar sunan Home City, yenilenen Outlet konseptiyle evini düşünenlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Yakın tarihte meydana gelen pandemi hadisesi, dalgalı küresel kur hareketleri ve uluslararası boyutta devam eden birçok değişken, gündelik yaşantıda bazı dönüşümlere yol açtığı gibi alışveriş alışkanlıklarımızı da dönüştürmeye devam ediyor. Bu durum ise tüketicileri aradıkları ürünleri daha kolay, ekonomik ve kaliteli olarak bulabilecekleri outlet merkezlere yönlendirmeye başlamış durumda. Markalar, son dönemde özellikle büyük şehirlerde yaşanan kira maliyetindeki artışları ürünlerine yansıtmak durumunda kalırken, yaşanan bu durum, tüketicileri ihtiyaçlarına yönelik daha farklı yöntemler bulmaya itti.

Tam da bu noktada krizden çıkış noktası ‘Outlet Mağazacılık’ olarak görülüyor. Outlet merkezleri ziyaretçilerine en iyi perakende alışveriş deneyimini yaşatmak için çabalarken Homecity AVM de Türkiye’nin İLK ve TEK Mobilya Outlet Alışveriş Merkezi olarak bu yeni dünyada dönüşerek yerini alıyor.

Tüketicilerin ürünleri daha düşük fiyatlara alabilmesi bu hikâyenin sadece bir kısmını oluşturuyor. Homecity Outlet’in esas çekiciliği, en iyi markaları, en uygun fiyatlarla sunması ve ziyaretçilerine kaliteli bir gün geçirmelerine katkı sağlayacak bir alışveriş deneyimi vadetmesi oluyor.

Mobilya ve dekorasyon alanında Türkiye’nin en güçlü markalarını içinde barındıran Homecity Outlet bundan böyle alışverişin yeni gözdesi olacak.