Haberler

Home City AVM’nin Ağırladığı Mağazalar Arasına Vivense de Dahil Oldu

Türkiye mobilya sektörünün güçlü markalarından Vivense, göz alıcı mimarisi ile başta mobilya ve ev dekorasyonu olmak üzere bir evin ihtiyacı olan her şeyi tek çatı altında misafirlerine sunan Home City Alışveriş Merkezi’nde 67. Showroomunu açtı.

Türkiye'nin dört bir yanından özenle seçilen ürünleri ve imzalı koleksiyonları tüketicilere sunma hedefiyle yola çıkan mobilya sektörünün önemli markalarından Vivense, Türkiye’nin ilk mobilya ve dekorasyon alışveriş merkezi olan Home City’de yeni mağazasını açtı. Konumu itibariyle İstanbul'da birçok yeni projenin hizmete sokulduğu Pendik'te yer alan, Sabiha Gökçen Havalimanı’na sadece beş dakikalık mesafede bulunan Home City AVM, Vivense markasını bünyesine katarak misafirlerine sunduğu mağazalar arasına bir yenisini daha ekledi.

Gemi olarak tasarlanan mimari yapısı ve iç mekanın ferahlığıyla hareketli şehir İstanbul'da müşterilerine sakin bir alışveriş imkanı sunan, aynı zamanda “alışverişinizi semt semt gezerek değil, kat kat gezerek yapın” sloganıyla mobilya ve dekorasyon sektörünün kıymetli firmalarını tek çatı altında toplayan Home City, Vivense markasını da bünyesinde ağırlayarak sektördeki hedefleri adına önemli bir adım attı. Vivense Mobilya Perakende Müdürü Aslı Kuban ise bu girişim için; “Vivense olarak, 67. showroomumuzu geçtiğimiz hafta Home City'de açtık. Ev ve yaşam alanında ilham verici, yenilikçi ve profesyonel bir marka olarak müşterilerimize, vivense.com e-ticaret platformu ve 27 şehirdeki showroomlarımızda geniş iç mimar ekibiyle hizmet veriyor. Seçilmiş ürünleri ve iç mimarlık hizmeti ile güzel evler yaratmak için eşsiz bir deneyim sunuyor. Bu hizmetlerin sunumu için dahil olduğumuz Home City ile karşılıklı değer alışverişinde bulunacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Vivense’nin, Home City’de yer almasını değerlendiren Home City Kiralama Müdürü Selcan Kırık ise konu ile alakalı şu ifadelerde bulundu: “Başta mobilya olmak üzere bir evin ihtiyacı olabilecek birçok şeyi tek merkezde sunan Home City AVM'nin değerli markaları arasına Vivense'nin de katılmış olmasından mutluluk duyuyoruz. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ticaretini de etkileyen Covid-19 Pandemi süreci ve dövizdeki dalgalanmalar sebebiyle firmaların yatırım yapmaktan çekindiği bir dönemde Vivense gibi ulusal bazda güçlü bir firmanın örnek teşkil edecek şekilde yatırımlarına devam ediyor olması sektör açısından olumlu bir gelişmedir. Markanın Home City’e, Home City’nin de markaya değer katacağına yürekten inanıyoruz.”

Çatısı altında Türkiye’nin önde gelen mobilya ve dekorasyon markalarını bir araya getiren Home City AVM haftanın yedi günü, güler yüzlü misafir hizmeti ile sakin ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatmak misafirlerini bekliyor.